Skip to main content

Skontaktuj się z nami

Pomożemy Ci na każdym etapie

Skontaktuj się z nami

Pomożemy Ci na każdym etapie

Chcielibyśmy usłyszeć Twoją opinię.

Dokładamy wszelkich starań aby nasi klienci byli zadowoleni, dlatego oferujemy szereg usług zarówno dla nowych, jak i obecnych klientów, wspieranych przez zaawansowane obiekty badawcze i wykwalifikowany zespół. Jesteśmy tutaj, aby pomóc Ci podjąć świadomą decyzję. Rozumiemy, jak ważne jest wybranie odpowiedniego procesu dlatego będziemy Cię wspierać na każdym etapie.

 • Zapytaj nas

  Zapytaj nas

  Zadowolenie klienta jest naszym najważniejszym priorytetem. Kontaktując się z nami za pośrednictwem naszej strony internetowej, możesz oczekiwać szybkiego i spersonalizowanego podejścia do Twojego zapytania. Czekamy na kontakt od Ciebie i na możliwość towarzyszenia w Twojej podróży związanej z technologią plazmy!

  Aby złożyć zapytanie lub poprosić o wycenę, skorzystaj z poniższego linku.

 • Porozmawiaj z naszym lokalnym zespołem sprzedaży

  Porozmawiaj z naszym lokalnym zespołem sprzedaży

  Dla zapewnienia spersonalizowanej pomocy, zachęcamy Cię do umówienia się na rozmowę z naszym oddziałem sprzedaży. Nasi dedykowani pracownicy są gotowi udzielić Ci dalszych informacji i odpowiedzieć na wszelkie pytania. Skontaktuj się teraz, aby ustalić dogodny termin dla Twojej rozmowy!

 • Zarezerwuj wizytę testową

  Zarezerwuj wizytę testową

  Jesteśmy zobowiązani do pokazania niesamowitego potencjału plazmy w różnych dziedzinach, począwszy od nanotechnologii i nauk o materiałach, aż po badania biomedyczne. Rozumiemy również, że technologia plazmy może być nowym i nieznanym obszarem dla niektórych potencjalnych klientów. Mając to na uwadze, przygotowaliśmy nasze bezpłatne wizyty testowe. Stanowią one wyjątkową okazję dla Ciebie, aby przynieść swoje próbki i zbadać, jak możemy dostosować się do Twoich konkretnych potrzeb!

 • Wsparcie i serwis

  Wsparcie i serwis

  Rozumiemy, jak istotną rolę odgrywają usługi i wsparcie w osiągnięciu celów Twojej firmy. Jesteśmy dumni z oferowania wiedzy i nowatorskich rozwiązań, które przyspieszą Twój sukces w dziedzinie plazmowej obróbki powierzchni. Rozumiemy również, że każda firma jest wyjątkowa, ma swoje indywidualne potrzeby i wyzwania, dlatego też podchodzimy indywidualnie do każdego klienta. Nasz zespół od pierwszego etapu będzie ściśle z Tobą współpracował, aby zrozumieć potrzeby, cele i ograniczenia, a następnie dostarczy odpowiednie rozwiązania. Zgłoś swoje zapotrzebowanie na usługi i wsparcie, korzystając z formularza zapytania poniżej.

 • Poproś o szkolenie w siedziedzibie swojej firmy

  Poproś o szkolenie w siedziedzibie swojej firmy

  Zapraszamy Cię do skorzystania z niepowtarzalnej okazji wzięcia udziału w naszym intensywnym dniu szkoleniowym, który zmieni Twój sposób myślenia o technologii plazmowej. Wierzymy w pielęgnowanie długotrwałych relacji. Udział w naszym dniu szkoleniowym to nie tylko jednorazowe wydarzenie; otwiera drzwi do trwałego wsparcia, mentorstwa i globalnej sieci entuzjastów plazmy. Pozostań z nami w kontakcie i rozwijaj się, nawet po zakończeniu dnia szkoleniowego!

 • Dołącz do naszej subskrypcji e-mailowej

  Dołącz do naszej subskrypcji e-mailowej

  Przyłączając się, uzyskujesz dostęp do najnowszych wiadomości, spostrzeżeń i seminariów internetowych, obejmujących wiele różnych tematów z naszej obszernej bazy wiedzy. To, co wyróżnia nas spośród innych list mailingowych, to nasze zobowiązanie do wysyłania tylko kwartalnych wiadomości e-mail. Oznacza to, że otrzymasz aktualizacje w odpowiednich odstępach czasu, bez nadmiernego zaśmiecania skrzynki odbiorczej. Zapisz się dzisiaj i bądź na bieżąco!

Henniker i związane z nim firmy dokładają wszelkich starań do ochrony informacji gromadzonych od użytkowników w trakcie korzystania z naszej strony internetowej i podejmują rozsądne kroki w celu zachowania bezpieczeństwa, integralności i prywatności wszelkich informacji zgodnie z naszą Polityką Prywatności i Ochrony Danych. Przesyłając informacje do Henniker, wyrażasz zgodę na działania opisane w naszym Komunikacie o Prywatności i Ochronie Danych.

Nadal masz wątpliwości?
Skontaktuj się z nami już dziś za darmo!

Zobacz co ma do powiedzenia nasz klient.

 • "Henniker provided a tailored product to match our exact requirements. They are a pleasure to work with."

  Dr Will Shu - Heriot Watt University

  Herrot Watt University

 • "Our collaborative work with the team at Henniker was a very positive experience and one that we look forward to developing further."

  Ewen Kellar - TWI

  TWI

 • "We are very impressed with the ease of use and reliability of our plasma unit and were producing results within minutes of setting it up."

  Dr Neil Wilson - Warwick University

  Warwick University

 • "Henniker really stood out, both in their product range and technical knowledge. They are a great company to work with."

  Karthik Nair - University of Bradford

  Bradford University

 • "Henniker’s plasma systems have delivered tangible benefits to us right from day one. The team there are very easy to work with."

  Ian Bruce - Coopervision

  Coopervision

 • "Henniker’s after sales support is first class. They have always been extremely responsive if we have ever had need to call on them."

  Steve Rackham - Teledyne

  Teledyne

 • "The technical team at Henniker are very knowledgeable, supportive and always approachable. I have found it a pleasure to work with them"

  Sam Baxter - BAE Systems, MAI

  bae sys logo

  Passionate about plasma®
  Połącz się z nami.

  Lokalny kontakt

  EDFelectronics Sp. z.o.o
  44-310 Radlin
  ul. Rybnicka 64
  Polska

  Tel: +48 510 122 381
  Mail:  info@henniker-plasma.pl

  EDF Electronics Poland Logo
  Henniker Plasma, 3 Berkeley Court, Manor Park, Runcorn, WA7 1TQ, UK +44 (0) 1925 830771 info@plasmatreatment.co.uk